Vattbike kasutus

UCI World Cycling Centre

Aastal 2015 valis UCI World Training Centre Wattbike’i treeningvahendiks, et parandada seal treenivate sportlaste tulemusi 2016 aasta MM-idel ja OM-il. 15 Wattbike’i on kasutusel UCI World Cycling Centre’is Aigle’s, Šveitsis ning teised Wattbike’d UCI teistes satelliitkeskustes mujal maailmas, kus nad mängivad võtmerolli professionaalsete ratturite treeningutel ja testimistel.

Meie koostöö UCI-ga ulatub kaugemale – esitledes Team Wattbike’i populaarsel treki seeriavõistlusel Revolution Series. Team Wattbike koosneb UCI arengugrupi ratturitest nagu Eion Mullen ja Flavio Cipriano ning osalemine võimaldab neil saada asendamatuid võistluskogemusi Suurbritannia trekkidel.

Vaata, kuidas me arendame tulevikurattureid UCI World Cycling Centre’ga


“Mõne nädala jooksul peale rataste paigaldamist meie keskuses Aigle’s, muutusid need meie erinevate programmide põhielemendiks. Wattbike kasutamine on lisatud meie igapäevatreeningutesse”

Fred Magné – UCI World Cycling Centre’i direktor


Tippratturite valik

Olles pioneerid treeningutel võimsuse kasutamisel, on paljude alade tipud üle maailma valinud Wattbike oma treeningvahendiks.

Lizzie Armitstead

“Ma ei soovi jätta midagi juhuse hooleks ja ma tean et saan tugineda Wattbike’le”.

Lizzie Armitstead – valitsev maanteesõidu maailmameister

Jo Rowsell

“Wattbike on minu jaoks väga tähtis treeningvahed. Kasutan seda spetsiifilisteks treeninguteks, mida ei saa teha trekil ega maanteel”.

Joanna Rowsell-Shand – olümpiavõitja ja 5-kordne maailmameister

vaata Wattbike’i Saadikute nimekirja


“Wattbike on kõige täpsem, kõrgekvaliteetseim, personaliseeritud treeningvahend, mille olen leidnud”.

Nic Gill – Uus-Meremaa ragbikoondise füüsilise ettevalmistuse treener


Maailma tipptreenerite ja sporditeadlaste valik

Nic Gill

Olles valitud treeningvahendiks paljude maailma tippratturite ja triatleetide poolt, on Wattbike muutunud tippspordis ikooniliseks. Paljud maailma tipptreenerid ja sporditeadlased erinevatelt spordialadelt tunnustavad Wattbike’i tulemusi tõstva treeningvahendina.

Nic Gill – Uus-Meremaa ragbikoondise füüsilise ettevalmistuse treener – on näinud Wattbike’i kasutamisel suurt kasu ragbimängijate füüsilise ettevalmistuse vahendina. Loe, miks Nic valis Wattbike’i