Spordiklubis

arifitness-derby

Soovid kasutada samasid treeningvahendeid, mida kasutavad maailma parimad sportlased – alates Tourd de France’i võitjatest ning lõpetades ragbi maailmameistritega? Nüüd on see võimalik!!! Wattbike on kõige mitmekülgseim vahend spordisaalis aeroobsete ja anaeroobsete võimete arendamiseks. Sobides kõikidele harrastajatele – alates algajatest ja lõpetades tippsportlastega, on Wattbike parim testimisvahend oma monitori sisseehitatud testidega. Klubiliikmed saavad kiiresti ja ohutult määrata oma personaalsed võimsusel ja pulsisagedusel põhinevad treeningtsoonid ning jälgida oma arengut – sõltumata sellest, mis on treeningu eesmärk.

Pakkudes rohkem treeningu andmeid kui ükski teine siseratas, on Wattbike ainuõige valik neile, kes soovivad parandada oma tulemusi. Lisaks reaalne sõidutunnetus. Wattbike kasutamist saab väga hästi kohandada, seega sobib nii soojenduseks kui lõdvestussõiduks aga ka kõrge intensiivsusega intervalltreeninguks, võik ka vigastuste rehabilitatsiooniks.

Kõik Wattbike’d on tehases kalibreeritud – seega saab testide ja treeningute tulemusi omavahel võrrelda. Kasutades vahetu tagasisidega treeningtsoonide displeid, saavad kasutajad treenida soovitud intensiivsusega ning treeningeesmärke kiiremini saavutada.

Kui soovid, et klubiliikmed saavutavad reaalseid tulemusi, on Wattbike parim valik!

Oma klubides oleme loonud nüüd Wattbike “tsoonid”, mis tihti on varustatud digitaalsete ekraanidega, võimaldades rühmatreeninguid, võidusõite ja Power Cycling klasse. Klubiliikmed saavad osaleda 1-2-1 ja rühmatreeningutel, mis on huvitavad ja haaravad ning lisaks saavad konsulteerida meie personaaltreeneritega, testides enda ettevalmistuse taset ning planeerida edaspidiseid treeninguid.

Rick Crawford, Nuffield Health

Stuudios

arifitness-active-nation-greenbank

Senini tähendas siseratta rühmatreening fikseeritud ratast, ebamugavat sõiduasendit ja palju oletusi. Nüüd – Wattbike Power Cycling programmiga – see kõik muutub.Wattbike on ainus siseratas, mis pakub Reaalset Sõidutunnetuse tehnoloogiat ja suudab imiteerida tõeselt sõidutunnetust välitingimustes. Täpsed ja usaldusväärsed andmed tagavad igale sõitjale tõese tagasiside ja võimaldavad igal treeningul sõita õige intensiivsusega. Kas väikeses rühmas klubi aeroobses tsoonis või 30 rattaga stuudios – Wattbike on parim valik!

Power Cycling programm näitab treeningu käigus nii igale sõitjale kui instruktorile andmeid, mis on vajalikud ideaalseks rattatreeninguks. Siseratta treening pole senini olnud nii spetsiifiline, efektiivne ja nauditav. Nüüd võib igaüks treenida Power Cycling’uga nagu tippsportlane.

“Peamine põhjus, miks valisime Wattbike, on see, et need sobivad nii algajatele kui ka teadlikele treenijatele. Suurbritannias on tõusev trend rattasõitjad ja triatloni harrastajad, kes hindavad Wattbike’l treeninguid, kuid meil on ka suur hulk inimesi, kes alles alustavad oma treeninguid. “

Michelle Dand, David Lloyd Leisure

Personaalne treening

Personaalne treening peab olema personaalne. Wattbike annab personaaltreenerile kõik need vahendid, millega testida ja jälgida klientide arengut ja luua personaalsed treeningkavad, mis annavad reaalseid tulemusi.

Wattbike on sobiv kõikidele erineval tasemel kasutajatele, seega ideaalne vahend igale personaaltreenerile. Kas eesmärk on üldise konditsiooni parandamine, kaalujälgimine või rattasõiduspetsiifiline – Wattbike on kõige mitmekülgsem tänasel päeval kättesaadav treeningvahend.

Wattbike kasutamine on tõstnud minu treeneritöö tulemusi kõrgemale tasandile. Soovitan Wattbike ka oma klientidele, kuna see muudab treeningud efektiivseks – iga treening on mõõdetav, pole mahavisatud aega, tulemused on kiiremad.

Tim Ramsden, BlackCat coaching


Võta meiega ühendust, kui soovid lisainformatsiooni, kuidas saame teid aidata.

Saada meile e-mail